Gebze Teknik Üniversitesi / TEKNOPARK Arge Bölümü - Cumhuriyet Mah . Şişecam Yolu Sok . Arge -11 No ;52 İç Kapı -14 Gebze Kocaeli

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-GB2XNQHC4Q');

Fason Kozmetik Üretimi

     Kendi kozmetik markanızı oluşturma projenizi hayata geçirmek istiyor fakat üretim konusunda nasıl bir ilerleme sağlayacağınızı bilmiyorsanız Fason Kozmetik Üretimi yapan bir şirketten destek almanız gerekir. Bahsedilen şirketler; size üretimi en kaliteli ve en kapsamlı şekilde yapmalıdırlar. Kazes Kozmetik tam da bu noktada devreye giriyor. Gerek üretim kapasitesi gerek donanımı gerekse de piyasanın üst segment kozmetik ürünlerini üretme konusunda tam uzman bir şirkettir.

     Sürekli kendini geliştirmesi, inovasyona verdiği önemle mevcut Fason Kozmetik Üretimi yapan firmalar arasında öne çıkmaktadır. Eğer; markanıza özgü bir kozmetik ürünü yapmak ve ürününüzün yüksek fayda sağlayarak geniş kitlelere ulaşmasını istiyorsanız Kazes Kozmetik tarafından ürünlerinizin yapılıyor olması sizi sektörünüzde yıldız konumuna getirecektir.

FASON KOZMETİK ÜRETİMİ HİZMETİ ALIRKEN NELERE DİKKAT ETMELİSİNİZ?

Aldığınız hizmete belirli bir bedel ödüyorsunuz ve karşılığında maksimum faydayı görmek istemeniz en büyük hakkınızdır. Peki maksimum faydayı görmeniz için Fason Kozmetik Üretimi yapan bir şirketle çalışırken nelere dikkat etmelisiniz?

  • Günümüzde kozmetik alışverişi yapan kişiler yani sizin ulaşmak istediğiniz hedef kitleniz artık çok bilinçli bir şekilde alışveriş yapıyorlar. Satın alacakları ürünün Sağlık Bakanlığı onayı olup olmadığı yani ÜTS kaydı olup olmaması onlar için çok önemlidir. Kozmetik ürününüzü incelerken ilk baktıkları kriter bu oluyor. Bu durumda, sizin ürünlerinizin ÜTS Kaydı yani Sağlık Bakanlığı kaydı yoksa ürünlerinizi satın almayacaklardır. Kazes Kozmetik, ürettiği bütün ürünlerin ÜTS kayıtlarını kendisi yapmaktadır. Böylelikle, siz bu prosedürlerle uğraşmak durumunda kalmazsınız.
  • Fason Kozmetik Üretimi yapan bir firmada ürün çeşitliliğine önem vermelisiniz. Saç, cilt, makyaj, çocuklara özel ürünler ve doğal uçucu yağ üretimi çeşitliliğiyle yine Kazes Kozmetik tercih sebebi oluyor.
  • Kozmetik ürünlerinin görünümü ne kadar iyi olursa potansiyel müşteriler tarafından satın alma arzusu o kadar yüksek olur. Yine Fason Kozmetik Üretimi yapan Kazes Kozmetik farkını ortaya koyuyor ve zengin ambalaj çeşitleriyle size seçenekler sunuyor.
  • Ürün üretimi konusunda bir firma ile anlaştıktan sonra markanıza özel ürün etiketi yaptırmak durumundasınız. Farklı bir yerde etiketinizin tasarımını oluşturmak size zaman kaybı yaşattığı gibi aynı zamanda da markanızı ve ürününüzü tanımayan biri tarafından oluşturulduğu için vizyonunuzu ifade edemeyen bir etiketle karşılaşabilirsiniz. Kazes Kozmetik bünyesinde size bu konuda destek verebilecek bir ekip bulunmaktadır.
  • Kendi ürünlerinizi yaptırdığınız firmanın bütün belgeleri, izinleri ve onayları olmalıdır. Gebze Teknik Üniversitesi kampüsünde yer alan ve Profesörlerle birlikte çalışan Kazes Kozmetik yine bu noktada fark yaratmaktadır.

Bir kozmetik markası yaratmak veya mevcut kozmetik markanıza daha nitelikli ürünler hazırlamak ve bütün ihtiyaçlarınızı giderip ürününüzün hedef kitlesinin gönlünde taht kurmak istiyorsanız Fason Kozmetik Üretimi konusunda uzman olan Kazes Kozmetik ile çalışabilirsiniz. Kazes Kozmetik yetkililerine bu linkten ulaşabilirsiniz.

Alanında uzman kadromuzla, isterseniz kendi formüllerimizden istediğiniz adette veya size özel ambalaj ve formüllerle üretim yapıyoruz.

Copyright © 2024 Kazes Cozmetics- All Rights Reserved

Scroll to Top