Gebze Teknik Üniversitesi / TEKNOPARK Arge Bölümü - Cumhuriyet Mah . Şişecam Yolu Sok . Arge -11 No ;52 İç Kapı -14 Gebze Kocaeli

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-GB2XNQHC4Q');

Fason Şampuan Üretimi

Kazes Kozmetik, kendi ürünleriyle bir marka kurmak isteyen veya hali hazırda bir markası olan kişiler için özel olarak şampuan üretimi yapmaktadır.

Sağlık Bakanlığı GMP şartlarına uygun olarak hizmet veren firmamızda ÜTS kayıtlarının ve GBF dosyalarının hazırlanması işlemleri yapılmaktadır.

Markanızın ürünlerinin üretimi için çok çeşitli alternatifler, aktifler ve bitkisel ekstratlar konusunda sizlere sunulmaktadır. Üstelik sizin kendi formülünüzle üretim yapabilme ve dilediğiniz ürüne farklı formülasyonlar geliştirme donanımına da sahiptir.

Uzman ekibi sizlere üretim sürecinde pek çok konuda danışmanlık hizmeti vererek markanızı maksimum seviyeye taşıma imkanı sunar.

Alanında uzman kadromuzla, isterseniz kendi formüllerimizden istediğiniz adette veya size özel ambalaj ve formüllerle üretim yapıyoruz.

Copyright © 2024 Kazes Cozmetics- All Rights Reserved

Scroll to Top