Gebze Teknik Üniversitesi / TEKNOPARK Arge Bölümü - Cumhuriyet Mah . Şişecam Yolu Sok . Arge -11 No ;52 İç Kapı -14 Gebze Kocaeli

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-GB2XNQHC4Q');

Neden Kazes Kozmetik?

Kozmetik Üretim

Kozmetik ürünlerine olan yoğun ilgi ve talep nedeniyle son yıllarda kozmetik sektörü ciddi bir büyüme göstermiştir. Sektörün büyümesiyle birlikte Kozmetik Üretim tesisleri hızlıca çoğalmaktadır. Kendine ait ürünlerle bir marka oluşturmak isteyen kişiler için üretim tesisi kurmak oldukça maliyetli ve zaman alıcı olduğundan dolayı üretim tesislerine sahip firmalara yönelmektedirler. Kazes Kozmetik bu firmaların arasında öne çıkmaktadır. Marka ve kişilere özgü Kozmetik Üretim yapan Kazes Kozmetik, Gebze Teknik Üniversitesi kampüsü içerisinde yer almakta olup üniversitenin profesörleriyle birlikte çalışmaktadır. Bu anlamda sektör girişimcilerinin beğenisini kazanmakta ve tercih sebebi olmaktadır.

Neden Kozmetik Üretim Tercih Ediliyor?

Girişimcilerin yeni göz bebeğinin kozmetik sektörü olduğu açıkça görülmektedir. Son yıllarda kişisel bakımın öneminin farkına varan kadınlar, kozmetik ürünlerine ciddi paralar harcamaktadırlar. Bu nedenle, kozmetik markaları çoğalıyor ve pazar payından faydalanıyorlar. Sizin de kozmetik markası kurma girişimi düşünceniz varsa vakit kaybetmemelisiniz. Projenizi detaylandırmak, farklı fikirler almak ve Kozmetik Üretim konusunda bilgi sahibi olmak isterseniz hemen Kazes Kozmetik ile 0 549 (649) 0098 telefon numarası üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Kozmetik Üretimde Tesisin Önemi Çok Büyük

Yeni bir kozmetik markası kuruyorsanız ilk bilmeniz gerek şey, üretim tesisinizin müşterilerinizin tarafından sorgulanacağıdır. Eğer, onay ve belgeleri olmayan bir tesiste üretim yaptırırsanız ilerleyen zamanlarda bu ciddi bir sorun olarak karşınıza çıkacaktır. Son zamanlarda özellikle kadınlar bu konuya çok önem vermekte olup satın alacakları ürünlerin üretimini dahi araştırmaktadır. Bu konuda, Kazes Kozmetik GMP Belgesine sahip olduğundan dolayı içiniz rahat bir şekilde üretim yaptırabileceğiniz bir tesistir. İncelemek için bu linke tıklayabilirsiniz.

Kozmetik Üretim konusunda A’dan Z’ye bütün aşamalarda donanımlı bir ekibe sahiptir. Yönetim sürecini titizlikle yürütmekte ve marka sahiplerinin taleplerini doğru bir şekilde karşılayabilmektedir. Süreklilik, üretimde çok önemlidir. Bir markanın büyümesi ancak süreklilik ve inovasyonla olur. Bunun bilincinde hareket ederek hassasiyetini ürün oluşturma aşamalarında belli etmektedir.

Kozmetik Üretim İçin Kazes Kozmetik

Cilt bakım serumlarından kremlere, şampuanlardan doğal uçucu yağlara, bb kremden rujlara geniş üretim yelpazesi olan Kazes Kozmetik, girişimciler tarafından oldukça rağbet görmektedir. Biliyorsunuz ki; ürettiğiniz ürünlerin belgeleri, onay ve izinleri olmak zorundadır. Bunları sizin adınıza üretimini yaptırdığınız ürünler için sağlayan bir firma olması en büyük tercih sebebidir. Ayrıca, farklı ambalaj seçenekleri sunması ve barkod sistemini temin etmesi yine sektörde firmayı öne çıkaran sebeplerdir. Ürünlerin içeriğinin temiz olması ve kaliteli, müşterilere faydalı olması girişimcilerin satışını arttırmakta olup tekrar aynı ürünlerin üretilmesini desteklemektedir. Ürünlerinizin dış görünüşü için size pek çok farklı ambalaj seçeneği sunuyor. Kozmetik Üretim sonrasında etiketlerinizin tasarımını yapıyor ve markanızın ruhunu her alanda yansıtıyor. Kendi ekibiyle birlikte bütün girişimcilik sürecinizde sizlere destek oluyor.

Alanında uzman kadromuzla, isterseniz kendi formüllerimizden istediğiniz adette veya size özel ambalaj ve formüllerle üretim yapıyoruz.

Copyright © 2024 Kazes Cozmetics- All Rights Reserved

Scroll to Top