Gebze Teknik Üniversitesi / TEKNOPARK Arge Bölümü - Cumhuriyet Mah . Şişecam Yolu Sok . Arge -11 No ;52 İç Kapı -14 Gebze Kocaeli

window.dataLayer = window.dataLayer || []; function gtag(){dataLayer.push(arguments);} gtag('js', new Date()); gtag('config', 'G-GB2XNQHC4Q');

Hakkımızda

Kazes Kozmetik, kozmetik sektöründe yenilikçi ve güvenilir ürünler sunan bir markadır. Müşterilerimize parfüm, vücut bakımı, saç bakımı ürünleri, duş jeli, sabun, şampuan gibi geniş bir yelpazede ürünler sunmanın yanı sıra, dermokozmetik ve renkli kozmetik alanında da öncü bir konumda yer almaktayız.
Misyonumuz, müşterilerimize güvenilir, etkili ve kaliteli ürünler sunarak, onların güzellik ve bakım ihtiyaçlarını karşılamak ve yaşamlarına değer katmaktır. Vizyonumuz ise sürekli olarak araştırma ve geliştirme faaliyetleri yürüterek, sektörde öncü bir konumda kalmak ve müşterilerimize en iyi ürünleri sunmak şeklindedir.

Dermokozmetik alanında, cilt, saç ve vücut bakımı için kullanılan, dermatolojik testlerden geçirilmiş ve en güvenilir içerikleri sunan ürünler geliştiriyoruz. Pişik önleyici kremler, salyangoz salgısı özlü kremler, çatlak karşıtı ürünler, anti-aging ürünler, güneş ürünleri gibi geniş bir ürün yelpazesine sahibiz. Müşterilerimizin cilt sağlığına ve güzelliğine katkıda bulunmak için en son teknolojileri ve en doğal içerikleri kullanarak ürünlerimizi formüle ediyoruz.

Kalite, güvenilirlik ve müşteri memnuniyeti, Kazes Kozmetik olarak en önem verdiğimiz değerlerdir. Bu değerler doğrultusunda, müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve hatta aşmak için çalışıyoruz. Her bir ürünümüz, titiz bir kalite kontrol sürecinden geçerek, en yüksek standartlarda müşterilerimize sunulmaktadır.

Biz, Kazes Kozmetik, kozmetik sektöründe yenilikçi ve sürdürülebilir bir marka olma hedefiyle yolumuza devam ediyoruz. Müşterilerimize en iyi ürünleri sunmak için çalışırken, çevreye duyarlı ve topluma değer katan bir şirket olma vizyonumuzu da göz ardı etmiyoruz.

Alanında uzman kadromuzla, isterseniz kendi formüllerimizden istediğiniz adette veya size özel ambalaj ve formüllerle üretim yapıyoruz.

Copyright © 2024 Kazes Cozmetics- All Rights Reserved

Scroll to Top